Požeški judaši uspješni i u Sarajevu!

Nakon uspješnog nastupa na međunarodnom Kupu Slavonca u Čaglinu ove subote dan kasnije judaši požeškog Judokana nastupili su na Kupu grada Sarajeva, glavnog grada susjedne Bosne i Hercegovine.
Nastupila su 674 natjecatelja iz čak 57 klubova sa područja četiri države našeg okruženja. I ovdje su požeški sportaši polučili dobre rezultate.
Najuspješnija je ponovo bila Marta Komušanac koja je u kategoriji U10 do 36 kilograma osvojila prvo mjesto, dok je ona u kategoriji U12 do 36 kilograma ostala bez postolja.
Pored Marte rezultat je ostvario Naomi Crnković i to u kategoriji U12 do 40 kilograma osvojivši treće mjesto u izuzetno jakoj konkurenciji.
Ovom prilikom Mateo Horvatović i Mateo Crnković također su ostali bez postolja.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



