Crna kronika

Zaustavljen s 1,98 promila: Slijedi mu 1.370 eura kazne i zabrana vožnje

Zaustavljen s 1,98 promila: Slijedi mu 1.370 eura kazne i zabrana vožnje

Policijski službenici su u srijedu, 29. srpnja 2026. godine, oko 19.15 sati između Ferovca i Bjeliševca zaustavili 28-godišnjeg vozača koji je pod utjecajem alkohola upravljao teretnim automobilom.

Alkotestiranjem mu je izmjerena koncentracija alkohola od 1,98 promila. Tijekom postupanja utvrđeno je i da kod sebe nije imao vozačku dozvolu, osobnu iskaznicu niti bilo koji drugi dokument na temelju kojeg bi se mogao provjeriti njegov identitet.

Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do prestanka djelovanja alkohola.

Protiv njega slijedi prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama i Zakona o osobnoj iskaznici.

Za navedene prekršaje predviđena je novčana kazna u iznosu od 1.370 eura, zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije u trajanju od tri mjeseca te šest negativnih prekršajnih bodova.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Kutjevo d.d. Roose