Alles nogometno prvenstvo
Gospodarstvo

25 novih majstora dobilo svoje diplome

NAJVIŠE KUHARA

25 novih majstora dobilo svoje diplome

četiri natkonobara, devet kuhara, četiri frizera, dva automehaničara te po jedan elektroinstalater, klesar, autoelektričar, stolar i zidar dobili su danas majstorske diplome Obrtničke-komore Požeško-slavonske županije.

Majstorske diplome nakon čestitke uručili su im gradonačelnik Vedran Neferović, župan Alojz Tomašević i predsjednik Obrtničke komore, Anto Bilobrk. 

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja