NaslovnicaCrna kronika50- godišnjakinja verbalno napala 47-godišnjakinjuCrna kronika50- godišnjakinja verbalno napala 47-godišnjakinjuNARUŠAVANJE JAVNOG REDA I MIRAPPU požeško slavonska20. lipnja 2017.4 min čitanja6.701 pregledaPodijeli:50-godišnjakinja je poradi ranijih nesuglasica verbalno napala 47-godišnjakinju jučer (19.6.) oko 9:30 sati na Trgu bana Josipa Jelačića, zbog čega protiv njega slijedi optužni prijedlog.#napad#vikanje#javni red i mir#pakracKomentariOstavite komentarIme *Email (nije javno, opcionalno)Komentar *0 / 2000Web stranicaSlažem se s pravilima komentiranja i razumijem da će ime i tekst komentara biti javno vidljivi. Komentari se pregledavaju prije objave.Pošalji komentarUčitavanje komentara…Povezane vijestiGospodarstvoVelika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji24. 06. 2026.DruštvoBaki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu24. 06. 2026.KulturaKutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo23. 06. 2026.AnketaNovi dizajn 034portala mi je:SuperOkU Jugoslaviji je bilo boljeNe sviđa mi se