Antun Nigović pretrčao od Požege do Velike za 68 minuta
39. MEMORIJAL ZVONKA PANEŽIĆA

U čast i spomen na istaknutog požeškog profesora Zvonka Panežića danas je 39. godinu zaredom održan memorijal - trčanje od Trga Svetog Trojstva do restorana "Čiča Mata" u Velikoj. Osamdesetak natjecatelja uputilo se na 16 kilometara dugačak put.
Prvi je do cilja stigao Antun Nigović iz Ovčara, koji je pretrčao dionicu za sat i osam minuta. Druga je Dubravka Vešligaj iz Našica (sat i 10 minuta), a treći Davor Blažević iz Đakova (sat i 11 minuta).
Prije samoga starta sudionike je pozdravio požeški gradonačelnik Zdravko Ronko, a znak za start dao je zamjenik ministra zdravlja RH Marijan Cesarik. Organizator memorijala je Atletski klub Požega.
FOTOPogledajte fotogaleriju.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



