Crna kronika

Bivšu partnericu silom ugurao u auto, vozao uokolo te psihički i fizički maltretirao

UHIĆEN BJEGUNAC IZ MLINSKE

Sad je dosta! Nikada više nećeš podići ruku na mene, 2. dio

Pravu je dramu proživjela 38-godišnjakinja koju je prije dva dana, u poslijepodnevnim satima, psihički i fizički maltretirao  29-godišnjak s područja grada Požege.

Neslužbeno doznajemo da je riječ o bivšem ljubavnom paru te da je prekid veze uzrok nemilom događaju.

- Policijski službenici su dovršili kriminalističko istraživanje nad 29-godišnjim hrvatskim državljaninom s područja grada Požege kojeg se sumnjiči da je u utorak oko 15,45 sati, u Požegi, u Ulici Matije Gupca, uporabom fizičke sile i protivno volji, 38-godišnjakinju automobilom odvezao na više lokacija na području grada Požege i općine Velika te joj prijetio, lakše ozlijedio, nakon čega ju je pustio - navodi se u izvješću iz PU požeško-slavonske.

Riječ je o muškarcu koji je pretprošle noći, nakon što je viđen u ugostiteljskom objektu, bježao policiji po vrtovima u Mlinskoj ulici.

29-godišnjak je pronađen jučer u jutarnjim satima, uhićen je i doveden u prostorije policije te nakon kriminalističkog istraživanja predan pritvorskom nadzorniku. Protiv njega slijedi kaznena prijava za protupravno oduzimanje slobode i prijetnju.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana