Alles nogometno prvenstvo
Društvo

Članovi Građanske inicijative pokosili oko Munjare

KUZMICA

Članovi Građanske inicijative pokosili oko Munjare

Članovi Građanske inicijative Kuzmica, koji se već dulje vrijeme bore za preuređenje nekadašnje hidrocentrale Munjara u vlasništvu Grada Pleternice, imali su danas puno posla. Prvo je njihovo izaslanstvo na čelu s Mirom Rašićem bilo u posjetu kod požeško-slavonskog župana Marijana Aladrovića koji im je iskazao podršku te je potakao postavljanje turističke signalizacije. Ona bi trebala biti postavljena do 6. listopada kada će se i službeno proslaviti 100. rođendan Munjare.

Nakon posjeta županu, Građanska se inicijativa bacila na posao na terenu te skupa s predstavnicima Mjesnog odbora Kuzmica pokosila travu oko samog objekta koji je još jučer ovako izgledao.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja