Eminovci i Lipa poravnati na vrhu dočekuju međusobni ogled
3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA POŽEGA

Proteklog vikenda odigrane su sve utakmice 4. kola 3. Županijske nogometne lige.
Parasan je na svom Igralištu "Pod selom" s uvjerljivih 7:0 svladao Poljanu. To je prva pobjeda Parasana u novoj sezoni. Pogotke su postigli Matej Ivanković (24), Matko Jurčić (39), Damjan Zdravković (64), Nikola Franikić (71., 76), Josip Jurišić (73) i Ivan Bertolan (82).
Lipa je na svom terenu "Ritki gaj" u Staroj Lipi rezultatom 3:0 bila bolja od Slavonije (Prekopakra). Pogotke su postigli Hrvoje Mijatović, Karlo Kerepčić i Antonio Nikić – Čakar.
Eminovci su na gostovanju u Badljevini svladali domaći Dinamo rezultatom 1:4. Pogotke za Eminovce postigli su Danijel Varela (3), Petar Zlatković (23), Nikola Obradović (34) i Ivan Japarić (80). Jedini strijelac za domaće bio je Andrej Munić i 15. minuti.
Ovčare su istim rezultatom na svom terenu bile bolje od Jovače (Marino selo). Pogotke su postigli Marko Filipović (14., 28.), Đorđe Jovanović (61) i vratar Radomir Baričević iz jedanaesterca u 79. minuti. Jedini strijelac za Jovaču bio je Marko Veselovac u 53. minuti.
Tri utakmice 5. kola igraju se u nedjelju, 08. listopada s početkom u 16,00 sati. Sastaju se Eminovci – Lipa, Slavonija – Parasan i Poljana – Ovčare. Dan prije, u subotu, 07. 10. u 16,00 sati igraju Jovača – Dinamo.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
ODRŽANA SKUPŠTINA AK POŽEGA: Unatoč rastu broja članova, klub poslovnu godinu završio s gubitkom
07. 05. 2026.NA PLETERNIČKOJ TRŽNICI: Najbolje pite pripremile Anđa Sivonjić i Zora Valentić
06. 05. 2026.
Od stipendija budućim liječnicima do besplatnog ljetovanja: Županija, gradovi i općine nastavljaju sa zajedničkim projektima
06. 05. 2026.

Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: