¨Grad je otvoren za sve, još ćemo povećati transparentnost¨ (VIDEO)
OTVORENA VRATA

Predsjednik Gradskog vijeća Nino Smolčić i gradonačelnik Požege Vedran Neferović domaćini su danas u zgradi Grada Požege na Trgu Sv. Trojstva svima koje zanima rad i funkcioniranje Grada.
- Vrata su uvijek svima otvorena - rekli su i pozvali građane da se sami uvjere kako Grad funkcionira.
Gradonačelnik Neferović rekao je kako je Grad u proteklom vremenu pokazao susretljivost i komunikativnost s građanima i otvorenost prema njihovim zahtjevima i potrebama. Dosta toga se pomaklo i u radu Gradskog vijeća i u ovom trenutku ne postoji ništa što se građanima ne može pokazati i objasniti, izjavio je.
Što su još rekli o transparentnosti rada gradske uprave i koji su planovi pogledajte u videu.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



