Grgić: Nismo imali veću zapljenu teže droge
ZAŠTO POLICIJA PLIJENI SAMO MARIHUANU?

Tragom pitanja našeg čitatelja, kojeg zanima "zašto požeška policija lovi samo konzumente marihuane, a ne i one s kokainom i heroinom", postavili smo to pitanje nadležnima u policijskoj upravi.
Konzumacija i preprodaja heroina, kokaina i drugih težih droga nije opala ni u našoj županiji, priznaju u policiji. No, i dalje policija ne bilježi nikakve uspjehe na tom području, dok slavodobitno predstavlja medijima gotovo svakog tjedna novu zapljenu marihuane, bilo da se radi o uhićenim uzgajivačima, preprodavačima ili samo konzumentima. Zašto je to tako, odgovorio je za 034portal Željko Grgić, načelnik Kriminalističkog odjela PU požeško-slavonske:- Imamo određene rezultate i s teškim drogama, ali zasad ništa veliko. Kada budemo imali veću zapljenu heroina ili kokaina, i to ćemo predstaviti javnosti, kazao je Grgić.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



