Hajduk pomeo Našk uz hat-trick Gorana Andričića
4. HNL

Nogometaši pakračkog "Hajduka" su u 7. kolu Međužupanijske regionalne nogometne lige istok ostvarili najuvljerljiviju ovosezonsku pobjedu. Pred domaćom publikom su rezultatom 4:1 savladali našički "NAŠK".
Furiozan presing na otvaranju utakmice Hajdukovci su okrunili golovima već u 4. i 8. minuti, a u posljednjoj minuti prvom poluvremena trećim golom riješili su sve dvojbe oko pobjednika. U nastavku opušteniji nogomet koji je rezultirao s po jednim pogotkom u obje mreže.
Prvo ime utakmice bio je Goran Andričić koji je postigao 3 gola, a u strijelce se upisao i Ivica Šugić.
- Prezadovoljan sam, posebno prvim poluvremenom koje smo odigrali jako dobro, čak odlično. Pokazali smo da smo fizički dobro pripremljeni jer smo protivnika presingom natjerali na neke pogreške koje smo zatim iskoristili. Prednost je u prvom poluvremenu mogla i trebala biti veća dok je drugo poluvrijeme bilo nešto lošije, ali naša pobjeda niti jednog trenutka nije dolazila u pitanje. Slijedi nam gostovanje u Gunju i nadam se, kako smo krenuli u gostima, da i tamo bude barem bod - rekao je poslije utakmice Slavko Vuić, trener "Hajduka".
Pobjeda protiv NAŠK-a je treća prvenstvena pobjeda Hajduka koji sada ima 11 osvojenih bodova i na tablici će napredovati sa 7. mjesta koje je držao do ovog kola.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti


Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:

