Život

Humanitarna akcija: Općina će dati slike za Mateja

NAJAVA JAVNE DRAŽBE

Matej (6) treba našu pomoć da pobijedi zloćudni tumor

034portal je pisao o Mateju Markanoviću, 7-godišnjaku iz Trenkova koji se već godinama bori protiv zloćudnog tumora na mozgu. Njegov otac Mario nam je tada rekao kako se bolest ponovno vratila i da Matej mora ponovno na kemoterapije koje financijski iscrpljuju njihovu obitelj.

LINKPročitajte članak iz svibnja.

Vlado Boban, načelnik Općine Velika odlučio je slike koje su likovni umjetnici naslikali u Velikoj tijekom likovne kolonije za Dan općine, u suradnji s 034portalom ponuditi na javnoj dražbi putem interneta u korist bolesnog dječaka.

- Tih 10 slika sam dobio od umjetnika koji su sudjelovali na likovnoj akademiji u Velikoj. Razmišljao sam što s njima i onda sam se sjetio kako bi bilo najbolje napraviti humanitarnu akciju za malog Mateja uz pomoć 034portala - rekao nam je Vlado Boban.

Aukcija će početi u petak na Facebook stranici, a čitatelji će putem komentara licitrirati za željenu sliku. Početne cijene će biti od 200 za male slike, odnosno 400 kuna za veće slike, a kupci će novac direktno uplatiti na Matejev broj žiro-računa u Erste banci (na ime Matej Markanović): 2402006-1031262160 (poziv na broj: 80402000-3102015464).

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana