Ivan Tubić je novi predsjednik SDP-a Pleternica
IZBORI U PLETERNIČKOM SDP-u

Kako su u lokalnim organizacijama SDP-a na redu izborne konvencije i biranje novih rukovodstava, protekli vikend je taj posao odradila pleternička organizacija i u nedjelju za novog predsjednika izabrala Ivana Tubića, dugogodišnjeg člana te stranke.
Potpredsjednik je Mirko Bistrović a novi članovi Gradskog odbora su:
- Marko Kukuruzović- Tomislav Perlić- Dražen Ninković- Valentina Đikić- Marko Hrmić- Vlado Ilbašić- Boris Rendula
Ekipa je to ljudi koji će, kako kažu, vratiti povjerenje građana Pleternice u SDP.
Podsjetimo, na nedavnim lokalnim izborima SDP je u Pleternici osvojio samo jedan mandat u Gradskom vijeću dok je većinu od devet mandata osvojio HDZ te sedam mandata nezavisna lista "Za bolje sutra" predvođena tamošnjim ravnateljem Osnovne škole, Hrvojem Galićem.
Osim u Pleternici do sada su poznati predsjednici i njihovi timovi u Požegi i Pakracu. Požeški SDP, kako smo već pisali, vodit će Tamara Puač dok je u Pakracu potvrđen mandat starom predsjedniku Zoranu Krejčiu.
Nova rukovodstva ostalih lokalnih organizacija SDP-a u našoj županiji trebala bi biti poznata do kraja godine, do kad se izborne konvencije svugdje trebaju održati.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
