Izloženi odjevni i ukrasni predmeti te reciklirani nakit
MALI SALON

U malom salonu Gradskog muzeja Požega do nedjelje svoje radove izlaže Požežanka Irena Zlomislić. Članica je udruge Paukova mreža, a izradom različitih ukrasnih predmeta bavi se već desetak godina.
- Željela sam svojim prijateljima pokloniti nešto drukčije. Zbog toga sam prije desetak godina sama počela izrađivati poklone, a posljednjih pet godina time se intenzivno bavim. Oslikavam staklo i drvo, izrađujem unikatne odjevne predmete, vrećice za poklone,a posebno mi je zanimljiva izrada nakita od recikliranog materijala poput stakla, platna i drveta - rekla nam je Irena.
Posljednjih godina svoje radove izlaže na sajmovima diljem Hrvatske. Sretna je što sada može izlagati kao članica Paukove mreže jer Požega do sada nije imala udrugu koja bi okupljala kreativce.br>
Izložba u malom salonu je prodajnog karaktera, a otvorena je od 9 do 11 i 17 do 20 sati.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
