Judaši Judokana na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu
JUDO KLUB JUDOKAN POŽEGA

U Zagrebu je usubotu (13.5.) održano Prvenstvo Hrvatske u judu - Juniori (21) i djeca (14). Za judo klub "Judokan" Požega u kategoriji -52 kilograma (Juniorke u 21) natupila je Monika Pavličević i osvojila odlično 9 mjesto, dok je u katgoriji -57 kg (djevojčice u 14) nastupila naša Marta Pamuklić i u Požegu donjela BRONČANU medalju. Uz Martu u kategoriji ( djevojčica u 14) - 57 kg nastupila je i Sara Alaber, ali je ovaj put ostala bez plasmana, a u kategoriji (djevojčica - u 14) - 48 kg nastupila je Petra Raguž i zauzela odlično 9 mjesto. Cure je vodila trenerica Ivana Grbeš.
Dok su se cure mukotrpno borile u Zagrebu drugi dio ekipe bio je na Međunarodnom judo turniru u Zeltweger 2017 Austrija. Tamo je Judo klub "Judokan" nastupio s 7 natjecatelja i kući su donjeli 5 medala. Srebro je osvoijo Marin Sabo. Brončane medalje osvojili su: Angelica Lega, Leon Drašković, Rafael Skeldžić, Šmun Begović.
Za klub su još nastupili ali ovaj put su nažalost ostali bez medalje Klaudio Pipinić i Branimir Banko. Ovu ekipu je vodio trener Dane Milobara.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
