Alles nogometno prvenstvo
Sport

Judokan prošlog vikenda ubrao čak 22 medalje

NA DVA NATJECANJA

Judokan prošlog vikenda ubrao čak 22 medalje

Požeški Judo klub Judokan sudjelovao je prošlog vikenda na dva jaka natjecanja u Zagrebu i Beogradu. Požežani su ukupno osvojili čak 22 medalje.

Na Kupu Maksimira Požežani su bili prisutni s čak 4 trenera, desetak roditelja i 22 natjecatelja u dobnim skupinama od limača do kadeta. Šimun Begović, kao najmlađi predstavnik Judokana, osvojio je prvo mjesto u svojoj kategoriji, a zlatom se okitila i Ana Prgomet. Srebrne medalje osvojili su Nikola Raguž, Luka Radić, Filip Mjertan, Monika Pavličević i Dea Pečur, a broncu Nika Tripunić, Gabrijel Gagić, Rafael Skeledžić, Niko Radić, Mihael Martić, Marko Nekić, Mihael Skeledžić, Eva Svjetličić, Mirta Svjetličić, Petra Raguž, Roko Papak i Petar Pečur.

- Za neke požeške džudaše ovo je bilo prvo natjecanje , trema i veliko uzbuđenje. Bilo je tu i razočaranja i suza, a kad su se medalje dijelile sve je to ostalo iza njih uz topli majčinski zagrljaj - komentirao je Vjekoslav Radić, predsjednik JK Judokan.

Na međunarodnom memorijalnom kupu "Srđan Janković" u Beogradu, među 600 džudaša iz 60 klubova i 8 zemalja, svih troje požeških predstavnika osvojilo je medalje. U iznimno jakoj konkurenciji džudaša treća mjesta i brončane medalje osvojili su Rafael Skeledžić i Dino Zečević dok je svu svoju konkurenciji iponom potukao do zlata Luka Radić.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja