Maloljetnik (14) pronašao bombu u kontejneru
BABIN VIR

Neaktivirana ručna bomba zaostala iz Drugog svjetskog rata našla se u kontejneru za smeće u Vodovodnoj ulici u požeškom stambenom naselju Babin vir. Ondje ju je jučer predvečer pronašao 14-godišnjak, javljaju iz policije.
Policijski službenik za protueksplozijsku zaštitu izuzeo je bombu i ona će biti uništena.
- Podsjećam građane da i dalje mogu predati oružje i minsko-eksplozivna sredstva, ali da ih ne donose osobno u prostorije policije, kako ne bi došlo do aktiviranja i neželjenog ozljeđivanja, već da o tome obavijeste policiju na broj 192, nakon čega će policijski službenici u civilu doći na dogovoreno mjesto i preuzeti opasne predmete. Time je zagarantirana anonimnost osobe koja predaje oružje, a potencijalna opasnost se svodi na najmanju moguću mjeru - još jednom je istaknula Ivana Radić, glasnogovornica PU požeško-slavonske.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



