Mlade Podrumašice zauzele treće mjesto
12. MEMORIJALNI TURNIR ŽELJKO TURKALJ

12. Memorijalni rukometni turnir Željko Turkalj za djevojčice rođene 1998. godine i mlađe održan je jučer u Sportskoj dvorani Grabrik u organizaciji Zbora rukometnih sudaca Požega u suradnji s Požeškim sportskim savezom i Gradom Požegom.
Željko Turkalj je bio rukometni djelatnik i sudac koji je koji je spašavajući tuđi život izgubio vlastiti. U zahvalu njemu i njegovom uspješnom radu u rukometu organizira se upravo natjecanje mlađih dobnih kategorija s kojima je Željko ostvarivao vrhunske rezultate.
Nastupile su četiri ekipe: Rukometni klub Tvin Trgocentar iz Virovitice, Rukometni klub Garčin, Rukometni klub Slavonka iz Nove Gradiške i Rukometni klub Kutjevački podrum iz Požege.
Rezultati svih utakmica1. RK Kutjevački podrum - RK Slavonka5:14 (pol. 3:7)
2. RK Tvin Trgocentar - RK Garčin27:0 (pol. 15:0)
3. RK Kutjevački podrum - RK Tvin Trgocentar11:19 (pol. 6:10)
4. RK Garčin - RK Slavonka4:15 (pol. 1:10)
5. RK Tvin Trgocentar - RK Slavonka15:11 (pol. 7:6)
6. RK Kutjevački podrum - RK Garčin19:8 (pol. 12:4)
Poredak turnira1. RK Tvin Trgocentar2. RK Slavonka3. RK Kutjevački podrum4. RK Garčin
Najboljom igračicom turnira proglašena je Rea Rakošević iz RK Tvin Trgocentar, dok je najbolja vratarka bila domaća djevojčica Barbara Smoljo iz RK Kutjevački podrum.
- Turnir je u ovih dvanaest godina stekao renomirani status što se pokazalo i danas sa velikom posjetom gledatelja, što nam daje dodatni impuls da i po trinaesti put zaredom organiziramo turnir s kojeg svi odlaze sretni i zadovoljni, što je jedan od glavnih ciljeva ovoga sportskog događaja, rekao je tajnik Zbora rukometnih sudaca Požega Zvonimir Kalčik.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
ODRŽANA SKUPŠTINA AK POŽEGA: Unatoč rastu broja članova, klub poslovnu godinu završio s gubitkom
07. 05. 2026.NA PLETERNIČKOJ TRŽNICI: Najbolje pite pripremile Anđa Sivonjić i Zora Valentić
06. 05. 2026.
Od stipendija budućim liječnicima do besplatnog ljetovanja: Županija, gradovi i općine nastavljaju sa zajedničkim projektima
06. 05. 2026.

Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: