Mlade rukometašice Požege dobile Garešnicu
PRVA POBJEDA U SEZONI

U 6. kolu regionalne lige za djevojčice (98. godište) naše su rukometne nade ostvarile prvu pobjedu. Mlade rukometašice ligu igraju u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji zbog nepostojanja naše županijske lige.
Igrale su se dvije uzastopne utakmice. U prvoj su Požežanke ostvarile pobjedu protiv ŠK Garešnica 1 13:15, a drugu utakmicu izgubile su od ŠK Garešnica 2 rezultatom 10:5.
- Prvu utakmicu koju smo dobili igrali smo u punom i najjačem sastavu. Drugu smo nažalost izgubili zbog umora cura koje ne mogu odigrati dvije utakmice zaredom, pa sam morala krpati sastav. Ipak, stvarili smo prvu pobjedu i ja sam iznimno zadovoljna - izjavila je Sandra Vojtulek, trenerica mlađih uzrasta ŽRK Požega.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
