Alles nogometno prvenstvo
Sport

Mladi požeški šahisti na vrhu obje kadetske lige

GŠK POŽEGA

Mladi požeški šahisti na vrhu obje kadetske lige

Mladi članovi Gradskog šahovskog kluba "Požega" odigrali su četvrto, peto i šesto kolo 1. i 2. kadetske šahovske lige Istok u Novoj Gradiški i Orahovici. Požeški su šahisti pobijedili ekipe iz Slavonskog Broda, Nove Gradiške i Vinkovaca te nastavili pobjednički niz kojim su započeli prvenstvo.

Nakon šestog kola ekipa "Požega 1", koju čine Borna Vlašić, David Marčinković, Matko Radojčić, Juraj Prevolšek i Stjepko Čuljak, uvjerljivo je prva na tablici s osvojenih maksimalnih 12 bodova. Preostala su još tri kola do kraja prvenstva, a mladim Požežanima se ukazuje šansa za ulazak u završnicu Državnog prvenstva kadeta Hrvatske.

Ekipa "Požega 2" također je na prvom mjestu 2. kadetske lige - istok s maksimalnih 12 bodova.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja