Motociklist lakše ozlijeđen nakon što se zabio u stražnji dio auta u Pleternici
PROMETNA NESREĆA

35-godišnji vozač koji je prije stjecanja prava na upravljanje upravljao motociklom marke "Kawasaki", požeških registarskih oznaka, uslijed nedržanja potrebitog razmaka udario je prednjim dijelom motocikla u zadnji dio osobnog automobila marke "Renault", krapinskih registarskih oznaka, a kojim je upravljala 60-godišnjakinja koja je vozilom skretala na kolni ulaz. Nesreća se dogodila jučer (2.8.) oko 11:10 sati u Ulici bana Josipa Jelačića, a nakon udara 35-godišnjak je pao na kolnik i lakše se ozlijedio. Protiv njega slijedi prekršajni nalog.
Tijekom jučerašnjeg dana dogodile su se dvije prometne nesreće s lakše ozlijeđenim osobama u Lipiku u Ulici Ante Starčevića te u mjestu Prekopakra dok su dvije prometne nesreće s materijalnom štetom zabilježene u Požegi u Zrinskoj ulici te u mjestu Ovčare.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



