Ne sjedajte za upravljač ako ste pili alkohol jer policija vam neće ¨progledati kroz prste¨
POJAČANA KONTROLA!

Krenule su vincelovske proslave, a time, u skladu s običajima, i pojačano konzumiranje alkohola.
Tijekom vikenda policija pojačano nadzire promet, a naglasak je na sankcioniranju vožnje pod utjecajem alkohola. Iz PU požeško-slavonske stoga još jednom upozoravaju vozače da, ukoliko su pili alkohol, ne sjedaju za upravljač automobila.
Podsjećaju da je dozvoljena prisutnost alkohola u organizmu u koncentraciji do 0,5 promila.
- Prema vozačima koji grubo krše prometne propise, upravljajući uz nedopuštene koncentracije alkohola u organizmu, postupit ćemo sukladno propisima – poručuju iz policije.
To znači da ćete se, ako vam izmjere više od 0,5 promila, trijezniti u policiji, a neće vas zaobići ni novčane kazne.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



