Od Gospe do Gospe: Marijan je za pokoru pretrčao 70 km
ULTRAMARATON DO VOĆINA

Pet maratonaca krenulo je jutros na 70 kilometara dugačak put od Nove Kapele do Voćina. Među njima je bio i jedan Požežanin, Marijan Križanović. Iako inače trče razne maratone 5 prijatelja iz Slavonskog Broda, Nove Kapele, Davora, Našica i Požege prvi puta trče maraton od Gospe u Novoj Kapeli do Gospe u Voćinu.
- Krenuo sam na poziv kolege, a takav poziv nisam mogao odbiti. Lijepo je kada trčiš sa smislom i ciljem, iako je bila velika vrućina drago mi je da sam odradio svoju pokoru i žrtvu. Bilo je zahtjevno zbog puno brda preko kojih smo prelazili, ali ja sam u treningu tako da nisam imao većih poteškoća - kaže nam 41-godišnji Križanović koji je sa svojim prijateljima u Voćin stigao u 15 sati.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



