Osnovana Udruga roditelja VEJA: Djeca moraju u školu!
RJEŠENJE ZA UČENIČKI PRIJEVOZ

Večeras je u Jakšiću osnovana Udruga roditelja Velika-Jakšić (skraćeni naziv: VEJA), preko koje će roditelji s područja ovih dviju općina moći plaćati mjesečnu kartu za učenički prijevoz te će autoprijevoznik Slavonija bus moći nastaviti raditi na tom području.
Predsjednik Udruge VEJA je velički načelnik Vlado Boban, a dopredsjednik Ivica Kovačević, načelnik općine Jakšić.
- U ponedjeljak pokrećemo postupak registracije udruge koji bi mogao potrajati nekoliko dana. U međuvremenu pozivamo roditelje koji mogu da se snađu i prevezu svoju djecu, a oni koji nemaju rješenje neka se jave nama i mi ćemo organizirati prijevoz za njih. Ali svi trebaju ići u školu - rekao nam je načelnik Vlado Boban, predsjednik Udruge VEJA.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



