Otkriveni mladi kradljivci bicikala, mobitela i nakita
RAZRIJEŠENE KRAĐE

Policija je uspješno razriješila nekoliko krađa i otkrila počinitelje u Pakracu, Požegi i Pleternici.
Pakrac: Ukrali bicikle vrijedne 5.500 kunaPolicijski službenici PP Pakrac dovršili su kriminalističko istraživanje nad dvojicom mladića iz obližnje Gornje Obriježi. Utvrđeno je da su 19-godišnjak i 28-godišnjak u dva navrata ukrali dva bicikla iz stambene zgrade u Ulici Matice hrvatske u Pakracu te jedan bicikl u Daruvaru. Ukupna vrijednost ukradenih bicikala je oko 5.500 kuna. Jedan bicikl su prodali u Zagrebu, a druge su dragovoljno predali policiji. Svi ukradeni bicikli su vraćeni vlasnicima.
Požega: Ukrao mobitel u kafiću
Požeška je policija pronašla počinitelja koji je 24. svibnja u ugostiteljskom objektu u Ulici sv. Florijana ukrao mobitel vrijedan 3.500 kuna. Mobitel je pronađen kod 19-godišnjeg počinitelja i vraćen je vlasniku.
Pleternica: Preprodavao ukradeni nakit
Kriminalističkim istraživanjem nad 20-godišnjakom policijski su službenici PP Pleternica utvrdili da je tijekom protekla dva mjeseca ukrao razni nakit iz dvije obiteljske kuće u Ulici kralja Zvonimira. Nakit je potom prodao trgovačkim društvima za otkup zlata i srebra za nekoliko tisuća kuna.
Protiv počinitelja ovih krađa slijede posebna izvješća kao nadopune kaznenim prijavama, javlja Krunoslav Kokić, službenik za odnose s javnošću PU požeško-slavonske.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
ODRŽANA SKUPŠTINA AK POŽEGA: Unatoč rastu broja članova, klub poslovnu godinu završio s gubitkom
07. 05. 2026.NA PLETERNIČKOJ TRŽNICI: Najbolje pite pripremile Anđa Sivonjić i Zora Valentić
06. 05. 2026.
Od stipendija budućim liječnicima do besplatnog ljetovanja: Županija, gradovi i općine nastavljaju sa zajedničkim projektima
06. 05. 2026.

Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: