Sport

Ovako se igra: Krema ulične košarke u Lipiku (video)

POŽEŽANI NISU UŠLI U DOIGRAVANJE

Ovako se igra: Krema ulične košarke u Lipiku (video)

Čak 11 profesionalnih ekipa hrvatskih uličnih košarkaša prijavilo se na 13. noćni košarkaški turnir Streetballipik. Usprkos kiši i nevremenu koje je zaprijetilo na samom početku večeri, prva večer profesionalnog dijela turnira bila je uspješna. Mnogobrojni posjetitelji uživali su u vrhunskoj igri najboljih hrvatskih igrača ovog sporta.

Jedini predstavnici Požeško-slavonske županije, ekipa Penzići iz Požege (Nikola Belak, Ivan Brekalo i Filip Rosipal) nisu imali sreće. Izgubili su u prve tri utakmice, a četvrtu su predali, tako da nisu prošli u doigravanje koje je na rasporedu večeras.

Sama završnica turnira, doigravanje, igra se na igralištu Dječjeg doma večeras od 18,30 sati. Oko ponoći bit će poznati prvaci ovogodišnjeg turnira i osvajači 8.000 kuna i trofeja Dražena Petrovića.

Pogledajte videoprilog 034TV-a kako je to sinoć izgledalo:

FOTOPogledajte fotogaleriju

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana