Pakrački rukometaši u nedjelju ugošćuju Nedelišće
POMLAĐENI OVE SEZONE

Rukometni klub LiPa (Pakrac - Lipik) priprema se za nedjelju, kada će u Gradskoj sportskoj dvorani dočekati goste iz Nedelišća. RK LiPa igra u 3. rukometnoj ligi - sjever. Prošlu su sezonu pakrački rukometaši završili na 10. mjestu.
- Za našu momčad igraju isključivo domaći igrači, znači s pakračkog i lipičkog područja. Ove smo sezone pomladili ekipu i angažirali neke nove klince pa nam je glavni cilj skupljanje iskustva, a za dvije godine planiramo stvoriti ekipu koja bi se borila za vrh lige - rekao je Mario Barać, predsjednik RK LiPa.
Trener Dean Nagy oprezan je pri najavi utakmice s Nedelišćem.- Bilo bi nezahvalno reći da ćemo pobijediti jer smo prilično mlada ekipa, a prvih 5-6 kola smo dobili teške protivnike. Borit ćemo se za što bolji rezultat - rekao je Nagy za 034portal.
Ženski rukometni klub LiPa, koji također igra u 3. ženskoj rukometnoj ligi, idućeg će vikenda gostovati u Varaždinu.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
ODRŽANA SKUPŠTINA AK POŽEGA: Unatoč rastu broja članova, klub poslovnu godinu završio s gubitkom
07. 05. 2026.NA PLETERNIČKOJ TRŽNICI: Najbolje pite pripremile Anđa Sivonjić i Zora Valentić
06. 05. 2026.
Od stipendija budućim liječnicima do besplatnog ljetovanja: Županija, gradovi i općine nastavljaju sa zajedničkim projektima
06. 05. 2026.

Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: