Pleterničani skupili više od 6.000 kuna za djecu s poteškoćama
HUMANITARNA ZABAVA UDRUGE OSMJEH

Više od 6.000 kuna donirali su posjetitelji sinoćnje Predbožićne humanitarne zabave u Kino dvorani članovima Udruge roditelja djece "Osmjeh" iz Pleternice koja okuplja roditelje djece s posebnim potrebama. Kako nam kaže Marija Bunčić, predsjednica udruge, prodano je svih 500 ulaznica.
- Prezadovoljna i presretna sam jer su ljudi stvarno došli posjetit nas, upoznati se s nama i našim radom, a uz sve to lijepo su se zabavili. Dolazi Božić i smisao ove zabave nije isključivo skupljanje novca, bitno je druženje. Drago mi je da smo uspjeli organizirati zabavu na kojoj su se ljudi mogli lijepo opustiti i naplesati - kaže nam Bunčić te dodaje kako već ima u vidu pretvoriti ovu zabavu u tradicionalnu predbožićnu manifestaciju.
Donirana sredstva će utrošiti na rad udruge, ali će, kaže Bunčić, dio donirati i potrebitijima, jer smatra da uvijek ima onih kojima je pomoć potrebnija.
FOTOPogledajte fotogaleriju.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



