Policija će nastaviti racije zbog maloljetnika kasno u gradu
SVAKOG VIKENDA

U raciji u požeškom kafiću Deja Vu koju je policija u suradnji s Državnim inspektoratom provela prošlog vikenda oko ponoći zatečene su četiri osobe mlađe od 16 godina. Jednoj je maloljetnoj osobi uručeno pisano upozorenje jer je imao napunjenih 16 godina, a nije imao izvađenu osobnu iskaznicu. U istom je kafiću policija zatekla i devet maloljetnih osoba kojima je usluženo alkoholno piće, odnosno dopušteno konzumiranja alkohola. Zbog toga je vlasnik zaradio optužni prijedlog te uz njega i prekršajni zbog neisticanja cjenika u kafiću.
- Mi ćemo i nadalje nastaviti s racijama gdje ćemo se usmjeriti na kontrolu točenja alkohola maloljetnicima te kršenja odredbi Obiteljskog zakona kojima je mlađima od 16 godina zabranjen boravak u gradu nakon 23 sata bez pratnje roditelja ili punoljetne osobe - najavila je glasnogovornica PU požeško-slavonske Ivana Radić.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



