Požega će ugostiti Garešnicu, a LiPa Daruvar
RUKOMETNI VIKEND

Ovog vikenda najveća sportska događanja u našoj županiji bit će rukometna. RK Požega dočekuje sutra (subota) goste iz Garešnice u 18 sati u Grabriku. Iz požeškog kluba pozivaju ljubitelje rukometa da dođu u što većem broju jer će im potpora s tribina i te kako dobro doći u ovom iznimno važnom dvoboju.
U isto vrijeme u sportskoj dvorani u Lipiku RK LiPa igrat će lokalni derbi protiv obližnjeg Daruvara. Njihovi su međusobni dvoboji uvijek zanimljivi pa se također očekuje puno publike.
3. HNLJedini domaći susret 3. HNL u našoj županiji igrat će se u Pleternici. NK Slavija će sutra ugostiti Bedem iz Ivankova u 14 sati. Požeška Slavonija u isto vrijeme gostuje u Osijeku kod Olimpije, a Lipičane u nedjelju očekuje težak zadatak osvojiti bodove u gostima kod bjelobrđanskog BSK.
1. ŽNL
Najzanimljivija utakmica zadnjeg jesenskoga kola 1. županijske nogometne lige igrat će se sutra u 14 sati u Velikoj. Domaći NK Papuk igrat će protiv vodeće Požege. Nogometaši Požege čak i ako izgube imaju velike šanse završiti prvi dio sezone na vrhu ljestvice jer ih za tjedan dana čeka preostala utakmica u Pavlovcima protiv posljednje na ljestvici Mladosti.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
ODRŽANA SKUPŠTINA AK POŽEGA: Unatoč rastu broja članova, klub poslovnu godinu završio s gubitkom
07. 05. 2026.NA PLETERNIČKOJ TRŽNICI: Najbolje pite pripremile Anđa Sivonjić i Zora Valentić
06. 05. 2026.
Od stipendija budućim liječnicima do besplatnog ljetovanja: Županija, gradovi i općine nastavljaju sa zajedničkim projektima
06. 05. 2026.

Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: