Požeško-slavonska županija predstavila svoje potencijale
PRIJEM U BEOGRADU

U povodu Dana državnosti Republike Hrvatske, u organizaciji Veleposlanstva Republike Hrvatske i Požeško-slavonske županije, naša je županija predstavila je svoje gospodarske i turističke potencijale u Beogradu. Veleposlanstvo RH svake godine tradicionalno obilježava Dan državnosti velikim primanjem na kojemu se okupi oko 800 uglednika iz političkog, javnog i gospodarskog života. Prošle godine na primanju se predstavila Bavarska, a ove godine za predstavljanje su odabrali Požeško-slavonsku županiju. Prije prijema petnaest gospodarstvenika i vinara sa područja županije, predsjednik Odbora za poljoprivredu u Hrvatskom Saboru Franjo Lucić i župan Alojz Tomašević održali su radni sastanak u Privrednoj komori Srbije u svrhu uspostavljanja poslovnih kontakata i suradnje. Nakon sastanka gospodarstvenici, vinari i predstavnici Turističke zajednice Požeško-slavonske županije predstavili su se uzvanicima na prijemu, objavljeno je na službenoj stranici Požeško-slavonske županije.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
