Požežani u Laktišima osvojili sedam medalja
JUDO KLUB JUDOKAN

11.i 12. veljače 2017 Judo klub "Judokan" Požega je nastupio na Međunarodnom judo turniru Laktaši open 2017 u susjednoj BiH. Klub je nastupio s deset natjecatelja, a u Požegu su se vratili s osvojenih sedam medalja.
Zlatnu medalju osvojili su: Monika Pavličević ( U21 -52 kg), Šimun Begović ( stariji uzrast U10 -25 kg).
Srebrenu medalju osvojili su: Dea Pečur ( U12 - 57 kg), Leon Galović ( U8 +42 kg).
Brončanu medalju osvojili su: Marta Pamuklić ( U14 -52 kg), Leon Drašković( U12 - 46kg) i Šimun Begović (svoj uzrast U8 -25kg).
Za klub su još nastupili i ovaj put ostali bez medalje iako su odradili odlične borbe. Rafael Bešlić (U10 - 25 kg dvije pobjede), Jakov Begović (U8 -22 kg bez pobjede) Marin Sabo (U12 -46 kg dvije pobjede).
Natjecatelje je vodio njihov trener Dane Milobara.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
