Prekoračili radno vrijeme: Kafić radio i nakon ponoći
PILI I SLUŠALI GLAZBU

Policijski su službenici nakon dojave građana o preglasnoj glazbi sinoć izvršili nadzor radnog vremena ugostiteljskog objekta u Orljavskoj ulici u Požegi. U 1,40 sati je u unutrašnjosti zatečeno nekoliko gostiju kako konzumiraju razna pića unatoč dozvoljenom radnom vremenu do 23 sata, piše u policijskom izvješću. Policija će o obavljenom nadzoru obavijestiti Državni inspektorat.
Dva sata ranije policija je u Ulici dr. Franje Tuđmana, ispred zgrade Veleučilišta zatekla šestoricu mladića starosti 17 do 23 godine, koji su vikali i tako remetili noćni odmor građana. Protiv njih slijedi optužni prijedlog zbog narušavanja javnog reda i mira, također javljaju iz PU požeško-slavonske.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
