Preminula je gradska vijećnica Dijana Tomić Šain
PRERANI ODLAZAK

Gradska vijećnica Dijana Tomić Šain preminula je u petak navečer u 38. godini života. Od prosinca prošle godine borila s teškom bolešću. Dijana je rođena 26. veljače 1977. godine. Diplomirala je Socijalni rad na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, a posljednjih je godina bila ravnateljica Obiteljskog centra Požeško-slavonske županije.
U Vijeće Grada Požege ušla je kao članica SDP-a i od samih početaka vrlo aktivno i borbeno sudjelovala u raspravama.
- Iznenađeni smo i tužni. Teško je izabrati riječi kad umre mlada osoba u godinama kada najviše može dati. Dijana je uvijek bila spremna za razgovor i raspravu o svim temama. U ime svih vijećnika izražavam duboku sućut Dijaninoj obitelji – rekao nam je predsjednik Gradskog vijeća Nino Smolčić.
Sprovod Dijane Tomić Šain bit će u ponedjeljak, 23. veljače u 13,30 sati na groblju Krista Kralja u Požegi.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
