Prodane Slogine nekretnine u Bjelovaru
IZ TREĆEG POKUŠAJA

Na trećoj javnoj dražbi nekretnina u vlasništvu Sloge IMK d.d. u stečaju prodane su nekretnine ove tvrtke u Bjelovaru. Kao jedini se ponuditelj javio Ivica Žager iz Čaglina. Riječ je o prodavaonici, spremištu, pretprostoru, tavanu i pomoćnim prosotrijama ukupne površine 168 četvornih metara u Nazorovoj ulici te dvorištu u Šenoinoj ulici površine 31 četvorni metar.
"Izvršenim uvidom u potvrdu o uplaćenoj jamčevini i izvješće o stanju uplata na prolazni račun ovog Suda, utvrđeno je da je ponuditelj u ostavljenom roku izvršio uplatu tražene jamčevine u visini 10 posto utvrđene vrijednosti nekretnina, odnosno ukupno 55.291,85 kn te su time bili ispunjeni uvjeti za sudjelovanje ovog ponuditelja na dražbi", navodi se u obrazloženju Trgovačkog suda u Osijeku, stalna služba u Slavonskom Brodu.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
ODRŽANA SKUPŠTINA AK POŽEGA: Unatoč rastu broja članova, klub poslovnu godinu završio s gubitkom
07. 05. 2026.NA PLETERNIČKOJ TRŽNICI: Najbolje pite pripremile Anđa Sivonjić i Zora Valentić
06. 05. 2026.
Od stipendija budućim liječnicima do besplatnog ljetovanja: Županija, gradovi i općine nastavljaju sa zajedničkim projektima
06. 05. 2026.

Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: