Provaljeno u župni ured, ukradeno prijenosno računalo
DVIJE KRAĐE

Policijska uprava požeško-slavonska bilježi tijekom zadnja 24 sata dvije krađe, obje u Požegi.
Sinoć u vremenu između 18 i 19 sati nepoznata osoba provalila je u Župni ured Franjevačkog samostana na Trgu Sv. Trojstva. Ukradeno je prijenosno računalo.
Pio s nepoznatim muškarcem koji ga je pokrao
Jučer je 69-godišnjak policiji prijavio drsku krađu koja se dogodila u četvrtak ispred prodavaonice mješovite robe u Sokolovoj ulici, doznajemo u požeškom OKC-u.
Oštećeni 69-godišnjak je ispred trgovine "Metra" pio alkoholna pića s nepoznatim muškarcem od 14 do 17 sati. Oni su tri sata zajedno pili i družili se, a potom je on ušao u trgovinu platiti. Kada je izašao, njegov nepoznati drug uzeo mu je novčanik iz ruke i stvari koje je imao na biciklu te pobjegao u nepoznatom pravcu.
Policija traga za počiniteljima ovih krađa.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
