Alles nogometno prvenstvo
Kultura

Puhačkom glazbom oživjeli Antunovo vrelo

KONCERTNA MATINEJA

Puhačkom glazbom oživjeli Antunovo vrelo

"Koliko znam, ovo je prvi put nakon Domovinskog rata da imamo koncert kod Antunovog vrela. I na ovaj način pokušavamo glazbu kroz jednu simboliku ponovno vratiti u Lipik i oživjeti njegov stari sjaj", rekao je Vinko Kasana, gradonačelnik Lipika na današnjoj koncertnoj matineji na kojoj su, kod paviljona Antunovo vrelo u lipičkom parku, koncert održali članovi Gradskog puhačkog orkestra Lipika i gosti, glazbenici Puhačkog orkestra općine Donji Kraljevec iz Međimurja.

Koncert je organiziran u sklopu "Lipnja u Lipiku", a pratilo ga je više od 50 posjetitelja.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja