Radić zlatni u Rumunjskoj; medalje osvojili i najmlađi džudaši
USPJEŠAN VIKEND

Luka Radić osvojio je zlatnu medalju na međunarodnom turniru "Trofeul Mirela Livia Vasilan" održanom u mjestu Drobeta u Rumunjskoj. Od ukupno 788 natjecatelja iz 14 država i 75 klubova Požeški Judokan klub imao je pet natjecatelja od kojih troje se vratilo s medaljama.
Uz Radićevo zlato Marta Pamuklić osvojila je brončanu medalju, a Mislav Mandić srebrnu.
Na 14 međunarodnom turniru "Tenkes cup internacional" koji je organizirao Judo klub SE Judo klub, održanomu u sportskoj dvorani "Tancsics Mihali" u mađarskom Siklosu, uspješni su bili najmlađi požeški džudaši. Brončane su medalje osvojili su Šimun Begović, Niko Radić i Dea Pečur.
Na turniru je sudjelovalo je 588 natjecatelja iz 44 kluba iz sedam zemalja.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
