Ronko najavio sustav odvodnje u Novoj i Staroj Lipi
ZBOR GRAĐANA

Naselja Nova i Stara Lipa, Gornji i Donji Emovci, Emovački Lug, Ugarci, Kunovci i Marindvor međusobno su povezani u nastojanjima da se zajednički rješavaju problemi komunalne infrastrukture, seoskih puteva, regulacije prometa kroz naselja, divljih deponija smeća i uređenja groblja.
Stoga je požeški gradonačelnik Zdravko Ronko na zboru građana u Novoj Lipi razgovarao s mještanima tih naselja, objavljeno je na službenoj stranici Grada Požege. Prema istom izvoru lani je izgrađen magistralni vodovod i sada slijedi priključivanje kućanstava unatoč nekim primjedbama na izvedene radove.
Ronko je najavio kako će izgradnja sustava odvodnje u navedenim mjestima krenuti iduće godine, dok će se ove ishoditi sva potrebna dokumentacija i nastaviti s javnom rasvjetom. Mještane je zanimala i legalizacija te poticaji za poljoprivrednu proizvodnju.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
