SIM: Naši ulični košarkaši ispali u prva dva kruga
SPORTSKE IGRE MLADIH

Šesta od osam smjena državne završnice Sportskih igara mladih održala se proteklih dana u Splitu. Ovoga puta na rasporedu su bila natjecanja u uličnoj košarci. Naša županija na završnici je imala dvije muške ekipe. U kategoriji 1994. i mlađi ekipa «Antonella» je izgubila već u 1. kolu od Đakova rezultatom 9:15. U kategoriji 1997. i mlađi ekipa KK «Jajani» je u 1. kolu bila bolja od ekipe «TBG» (Slavonski Brod) koje su pobijedili sa 15:13. U drugom kolu izgubili su od ekipe «Haxeri» (Zagreb) rezultatom 10:15. Naši sportaši se danas vraćaju u Požegu a u Split su jutros već stigli malonogometaši «Pakračkog lista» koji u sklopu sedme smjene nastupaju u najmlađoj kategoriji 2001. i mlađi.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
