Škola nepušenja prima nove polaznike
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO

Škola nepušenja u Požegi obavještava zainteresirane osobe da se prijave za novu skupinu polaznika. Škola će se održati u tjednu od 14. do 18. listopada u prostorijama Zavoda za javno zdravrstvo svakog radnog dana u 18 sati.
- Škola nepušenja služi za pomoć pri prestanku pušenja, a temelji se na dokazano učinkovitom programu koji se provodi već pet susreta u malim grupama te još tri tjedna susreta održavanja. Svi polaznici dobivaju priliku prestati pušiti uz profesionalno vodstvo i druge polaznike s kojima dijele slične probleme iz dana u dan. Dosadašnji rezultati su ohrabrujući s obzirom da je gotovo svaki polaznik Škole pokušao prestati pušiti, a svakom trećem je to i uspjelo - kaže Jasmina Kovačević, voditeljica Škole nepušenja.
Škola je besplatna. Prijaviti se možete radnim danom od 7 do 15 sati na telefon 311-563 te ponedjeljkom i četvrtkom od 12 do 20 sati na 311-578. Broj mjesta je ograničen.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
