Slavija u Bjelovaru odigrala neriješeno 2:2
DRUGO POLUVRIJEME ZA PAMĆENJE

U 26. kolu 3. hrvatske nogometne lige nogometaši NK Slavije odigrali su proteklog vikenda u Bjelovaru protiv NK Bjelovar neriješeno 2:2. Nakon prvog poluvremena u kojemu su domaćini dali dva pogotka, izgledalo je kao da će svi bodovi ostati u Bjelovaru. No, početkom drugog poluvremena Slavija se budi i golovima odličnog Josipa Jakovljevića u 52. i 54. minuti stiže zaostatak od dva pogotoka. Utakmica je i završila podjelom bodova.-Odigrali smo odlično drugo poluvrijeme, potpuno ih nadigrali i osim 2 gola mogli dati barem još 3 pa malo i žalimo za bodovima. Prvo poluvrijeme su oni bili nešto bolji, ali šansama ni blizu kao mi drugo poluvrijeme, izjavio je Petar Čuljak, kapetan NK Slavije
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
