Slavonija danas s Dugim Selom, sutra igraju veterani
POZIVAJU SVE NA STADION

Nogometaši Slavonije nastavili su pobjednički niz u pripremama za novu trećeligašku sezonu.
Na završetku priprema u Velikoj Slavonija je odigrala utakmicu protiv domaćina NK Papuka. U prvom poluvremenu nije bilo golova i ekipa Papuka je pružila dostojan otpor. U drugom poluvremenu Ergotić (51), Žuljević 60) zabijaju dva gola, pridružuje im se i Golik (75) s golom iz jedanaesterca i konačni rezultat je 0:3 za Slavoniju. U drugom poluvremenu Bognar je napravio dosta izmjena.
Pripreme za nadolazeću jesensku sezonu se nastavljaju. Slavonija danas u 18 sati dočekuje momčad iz Dugog Sela.
ŠNK Slavonija u ponedjeljak 19.8.2013. također organizira okupljanje svih bivših igrača koji su nosili Slavonijin dres i tako sudjelovali u stvaranju njezine povijesti.U 18 sati će se odigrati utakmica između veterana Slavonije i nogometaša veteranskog kluba Vallis Aurea iz Požege. Pozvani su svi bivši igrači, djelatnici, članovi uprava i navijači da dođu na stadion.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



