Tonka Pavelić osvojila broncu na međunarodnom turniru u Samoboru
SPORTSKA GIMNASTIKA

Tradicionalni Međunarodni božićni turnir u ženskoj sportskoj gimnastici, održan prošlog vikenda u Samoboru, ni ove godine nije prošao bez zapaženih rezultata Gimnastičkog društva Sokol iz Požege. Na turniru se natjecalo oko 160 djevojčica i djevojaka u svim kategorijama, s predstavnicima iz cijele Hrvatske od Dubrovnika do Vukovara, te susjednih zemalja Slovenije i Bosne i Hercegovine.
Požeške predstavnice pod vodstvom trenera Zlatka Krakera su se natjecale u dvije kategorije. Brončanom se medaljom okitila Tonka Pavelić, juniorka B programa i osvajačica 6. mjesta na Državnom prvenstvu. Mlađa kadetkinja Tea Čavec, koja je Sokol predstavljala i na Državnom prvenstvu u Belom Manastiru, nastupila je pak u vrlo konkurentom C programu. Tako je uspješno zaključena ova gimnastička godina u Požegi.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
