NaslovnicaŽivotU požeškom rodilištu tri dana nema rođenih: "Ništa čudno"ŽivotU požeškom rodilištu tri dana nema rođenih: "Ništa čudno"OŽB POŽEGAMMario Nakić21. travnja 2011.4 min čitanja14.461 pregledaPodijeli:U rodilištu Opće županijske bolnice Požega već treći dan nije rođena nijedna nova beba. Iako se nitko ne sjeća kada je zadnji put bilo tako, tajnica ravnatelja bolnice se na pitanje 034portala nasmijala tvrdeći da to nije ništa čudno.#rođeni#porodi#rodilišteKomentariOstavite komentarIme *Email (nije javno, opcionalno)Komentar *0 / 2000Web stranicaSlažem se s pravilima komentiranja i razumijem da će ime i tekst komentara biti javno vidljivi. Komentari se pregledavaju prije objave.Pošalji komentarUčitavanje komentara…Povezane vijestiDruštvoBaki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu24. 06. 2026.KulturaKutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo23. 06. 2026.Sport Pobjednik - majstorski kandidat Radoslav Babić iz Bijelog Brda23. 06. 2026.AnketaNovi dizajn 034portala mi je:SuperOkU Jugoslaviji je bilo boljeNe sviđa mi se