NaslovnicaŽivotU požeškom rodilištu tri dana nema rođenih: "Ništa čudno"ŽivotU požeškom rodilištu tri dana nema rođenih: "Ništa čudno"OŽB POŽEGAMMario Nakić21. travnja 2011.4 min čitanja14.461 pregledaPodijeli:U rodilištu Opće županijske bolnice Požega već treći dan nije rođena nijedna nova beba. Iako se nitko ne sjeća kada je zadnji put bilo tako, tajnica ravnatelja bolnice se na pitanje 034portala nasmijala tvrdeći da to nije ništa čudno.#rođeni#porodi#rodilišteKomentariOstavite komentarIme *Email (nije javno, opcionalno)Komentar *0 / 2000Web stranicaSlažem se s pravilima komentiranja i razumijem da će ime i tekst komentara biti javno vidljivi. Komentari se pregledavaju prije objave.Pošalji komentarUčitavanje komentara…Povezane vijestiDruštvoKamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?24. 06. 2026.ŽivotFra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga24. 06. 2026.GospodarstvoVelika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji24. 06. 2026.AnketaNovi dizajn 034portala mi je:SuperOkU Jugoslaviji je bilo boljeNe sviđa mi se