Crna kronika

U prometnoj kod starog autobusnog kolodvora u Požegi ozlijeđen vozač motocikla

PROMETNA NESREĆA

U prometnoj kod starog autobusnog kolodvora u Požegi ozlijeđen vozač motocikla

Prometna nesreća dogodila se danas oko 15:15 sati u Požegi na križanju Osječke, Priorljavske ulice, Ulice Franje Cirakija i Stjepana Radića ( kod starog autobusnog kolodvora).

Kako neslužbeno doznajemo do prometne nesreće je došlo zbog oduzimanja prednosti vozačice osobnog automobila vozaču motocikla.

Odnosno vozačica osobnog automobila išla je iz Cirakijeve ulice u Priorljavsku ulicu te nije poštivala prometni znak koji dopušta kretanje samo u Ulicu Stjepana Radića i u Osječku ulicu, dok je vozač motocikla išao Osječkom ulicom prema Ulici Stjepana Radića.

Do kontakta između osobnog automobila i motocikla nije došlo ali je vozač motocikla u izbjegavanju sudara pao s motocikla te kako neslužbeno doznajemo slomio je nogu i prevezen je vozilom hitne pomoći u OŽB Požega.

Više informacija imat ćemo nakon obavljenog policijskog očevida, a promet se odvija otežano.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana