Upisi u tijeku: Svaki treći polaznik uspije prestati pušiti
ŠKOLA NEPUŠENJA

Zavod za javno zdravstvo Požeško-slavonske županije nastavlja provoditi program Škole nepušenja. Ona je zamišljena kao pomoć svima koji žele prestati pušiti, a novi termin planiran je za tjedan od 7. do 11. svibnja, za koji su već počele prijave.
- Škola se temelji na dokazano učinkovitom programu koji se provodi kroz 5 susreta u malim grupama, te još 3 tjedna susreta održavanja. Svi polaznici dobivaju priliku prestati pušiti uz profesionalno vodstvo i druge polaznike s kojima dijele slične probleme iz dana u dan - rekla je dr. Jasmina Kovačević, voditeljica Službe za javno zdravstvo u požeško-slavonskom ZJZ-u i ujedno voditeljica Škole nepušenja. Ona dodaje kako su dosadašnji rezultati ovog programa ohrabrujući, s obzirom da je gotovo svaki polaznik prestao pušiti, a svakom trećem je to i uspjelo.
Svi zainteresirani za besplatno pohađanje Škole nepušenja u prvom dijelu svibnja u prostorijama HZJZ-a u Županijskoj 9 mogu se prijaviti svakog radnog dana od 7 do 15 sati na telefon 311-563. Broj mjesta je ograničen.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
