VIDEO: Bisernica predstavila novi glazbeni hit ¨Nakon tebe¨
TS BISERNICA

Tamburaški sastav "Bisernica" sinoć je u prostorijama "Zlatnog Luga" predstavio svoju novu pjesmu i spot "Nakon tebe" koja se već neko vrijeme vrti na glazbenim programima televizijskih kuća.
Sedmeročlani sastav na čelu s Leom Matijevićem i Dario Kesićem ukratko su rekli o samoj pjesmi i snimanju spota te podsjetili na povijest ovog tamburaškog sastava.
Pjesma je snimana na više lokacija diljem Požege, u kojoj su i dvije Požežanke Ivona i Marinela Alavanja, a autor teksta i glazbe je Vedran Lekić iz Splita, a aranžmana član i basista sastava Alen Mozer i DJ Suvy iz Iloka.
Pjesma govori o nesretnoj ljubavi te je malo drugačija od onoga što smo navikli da "Bisernica" nudi jer ova pjesma je malo urbanijeg – elektro stila koja će zasigurno žariti i paliti kao i sam sastav na svakom svom nastupu.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
