NaslovnicaKulturaVIDEO Još jedan hit iz Požege: Bisernica snimila spot s BernyjemKulturaVIDEO Još jedan hit iz Požege: Bisernica snimila spot s BernyjemŽENE OSTAVLJENEMMario Nakić29. siječnja 2015.4 min čitanja22.400 pregledaPodijeli:Požeški tamburaški sastav Bisernica snimio je duet s Bernyjem i to bi mogao biti veliki hit. Videospot za pjesmu "Žene ostavljene" u izdanju Croatia Recordsa danas je premijerno prikazan na televiziji, a može se pogledati i na YouTube-u.#ts bisernica#berny#videospotKomentariOstavite komentarIme *Email (nije javno, opcionalno)Komentar *0 / 2000Web stranicaSlažem se s pravilima komentiranja i razumijem da će ime i tekst komentara biti javno vidljivi. Komentari se pregledavaju prije objave.Pošalji komentarUčitavanje komentara…Povezane vijestiDruštvoBaki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu24. 06. 2026.KulturaKutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo23. 06. 2026.Sport Pobjednik - majstorski kandidat Radoslav Babić iz Bijelog Brda23. 06. 2026.AnketaNovi dizajn 034portala mi je:SuperOkU Jugoslaviji je bilo boljeNe sviđa mi se