¨Zašto se ovako parkiraju? Skoro me je pokupio auto dok sam ga obilazila¨
NEODGOVORNO PONAŠANJE VOZAČA

"Svaki, ali baš svaki dan ujutro i navečer kad šetam kroz Ulicu Arslanovci nailazim na problem s parkiranim automobilima i kombijima na pješačkoj stazi. Budu parkirani toliko blizu kuće da jedva čovjek može proći sam, a kamoli majka s bebom u kolicima", požalila nam se čitateljica te nam poslala fotografije parkiranog kombija na nogostupu u toj ulici.
- Tu se ne radi o samo ovom kombiju, on se večeras našao ovdje, nego o autima koji iz večeri u večer budu parkirani na istom mjestu. Večeras me to posebno razljutilo jer nas je skoro pokupio auto dok sam obilazila kombi - dodaje.
Kaže da redovito mora izlagati svoje dijete riziku i spuštati kolica na cestu kako bi prošli pored parkiranih vozila.
- Nadam se da će netko nešto poduzeti jer ovo više nema smisla - kaže na kraju.
Iz policije doznajemo da je kazna za nepropisno parkiranje 500 kuna.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



